3. a 4. Kolo Ligy Vysočiny

Kalendář ukazoval 22.října a pro hráče Salamandry to znamenalo jediné. Na pragramu  byly utkání ve Skutči s celky Telče a Sabotů. Premiéru v našich barvách si v těchto utkáních odbyl mladší ze sourozenců Pecinových, ten rozumnější, Ondra. K jeho výkonu nelze mít výtky a popřát mu do budoucna, ať pokračuje v nastoleném směru.

V prvním zápase s Telčí se domácím nepovedl vstup do utkání a již po 8 minutách, 4 střelách a 3 obdržených brankách, se ze hřiště pakoval Cacek. Salamandře se následně povedlo srovnat se soupeřem krok. Rychle smazali nulu v kolonce vstřelených branek a dotáhli se na soupeře. Za stavu 4:4 mohl překlopit vedení na naší stranu Jílek. V tváří tvář brankáři Telče ovšem neproměnil, za což naásledoval trest v podobě dvou obdržených branek. Mloci zkusili hru v 6 a podařilo se jim snížit na rozdíl gólu. Soupeř si však vedení již pohlídal a navíc přidal další branku.

Cacek (od 8.min Čermák Jan) – Janda F., Jaroš, Čermák Jiří, Janda J. – Zvolánek, Kolář O., Pecina O., Vanča T., Pecina J., Jílek S.

Střelci : Jílek 2x, Janda F., Pecina O., Vanča T.

Náladu jsme si chtěli spravit proti Sabotům. V brance od začátku nastoupil Čermák a dvě třetiny se mu spolu se zbytkem týmu dařilo držet střelce Jihlavy na uzdě. Ve třetí třetině, do které jsme vstupovali za stavu 2:2, se ovšem dobrá hra, kterou jsme se prezentovali  v prvních dvouch třetinách, rozpadla jak domeček z karet, pro milovníky sladkého, čokoládový dort na Sahaře. Nedůraz, nedostupování soupeřových hráčů a celkově rozevlátá hra našeho celku, to vše zapříčinilo dalších sedm kusů v naší síti. Nenápadné nahození z půlky hřiště, které propadlo jihlavskému brankáři korigovalo skóre na 9:3 pro Saboty. Soupeř vyhrál naprosto zaslouženě a tímto mu děkujeme za udělenou lekci.

Čermák Jan ( Od 39.min. Cacek) – Janda F., Jaroš, Čermák Jiří, Janda J. – Zvolánek, Kolář O., Pecina O., Vanča T., Pecina J., Jílek S.

Střelci: Jílek 2x, Kolář O.