7-8 kolo Skuteč

14.11 8:30 FBŠ Shooters Jihlava B FBC Salamandra Apoly Multifunkční MSH Skuteč
14.11 13:00 FBC Salamandra Apoly TJ Spartak Třebíč Multifunkční MSH Skuteč

V prvním utkání dnešního florbalového turnaje který Salamandra pořádá prohráli naši borci ve velmi vyrovnaném utkání s FBŠ Shooters Jihlava B 3:1. Jediný střelec Salamandry byl hráč číslo 99 Ondřej Kolář.

Ve druhém včerejším utkání se Salamadra utkala s Tj Spartak Třebíč,který v této sezoně nepoznal hořkost porážky. V úvodních vteřinách režírovali jasně hru hráči hostí. Již v 44 vteřině zápasu se Spartak ujal vedení, načež o minutu a půl později zvyšoval Vystrčil na 0:2 pro hosty. V páté minutě za domácí korigoval Novotný,avšak Třebíčtí do konce třetiny navýšili skóre o další dvě branky. Druhá třetina nabídla vyrovnaný florbal a zásluhou Kryštofka i snížení na 2:4. Do třetí třetiny hráči Salamandry nastupovali s odhodláním zápas zdramatizovat, avšak soupeř nedopustil zvrat a hned v třicáté vteřině zvýšili na 2:5. Hra se poté přelévala ze strany na stranu a oba týmy si připsali po dvou gólech. Za domácí se prosadil opět Novotný a branku si připsal i Vanča. Soupeř předvedl výborný vstup do utkání a trestal každou naší chybu. My jsme bohužel doplatili na neproměňování šancí,které nás provází od začátku sezóny. Nutno ale dodat,že soupeř vyhrál zaslouženě,říká kapitán týmu Vladimír Zvolánek který si v zápase připsal jednu asistenci.