Dohrávka 9. a 10. kola

3.1. se konala v Bystřici nad Pernštejnem dohrávka 9. a 10. kola, kde se Salamandra utkala s PSKC Okříšky B a domácím B týmem.bystrice1

Do prvního utkání, hraném proti týmu z Okříšek,  vstoupila Salamndra lépe než soupeř. V 8.minutě vstřelil první branku zápasu Kryštofek, jenž prostřelil brankáře střelou pod břevno. Náš soupeř však odpověděl v následující minutě brankou Saláka. V čase 12:18 byl vyloučen Kunstmüller za sekání, avšak Okříšky nedokázali výhodu jednoho muže v poli na víc využít, naopak v úniku se objevil Zvolánek, který byl faulován. Trestné střílení, ten samý hráč minutu před koncem první třetiny, dokázal proměnit.Ve druhé třetině se naši hráči dostávali do slušných gólových situací. Bohužel vinou nepřesností nebo brankáře Kučery je nedokázali adekvátně využít. Salamandra přidala jen jednu vstřelenou branku zásluhou Novotného. Třetí třetina začala katastrofálně. Soupeř stihl během 58 vteřin vsítit 2 branky a pracně vydřený náskok byl pryč. Naneštěstí to nebyla poslední rána, kterou pro nás soupeř měl přichystanou. V čase 37:46 dokonal obrat Nestrojil. V závěru ještě pojistil vedení Rygl a bodové naděje z prvního zápasu se rozplynuly.

Zápas jsme měli velmi dobře rozjetý, ale myslím, že jsme usnuli na vavřínech. Opět přišla na všechny ve třetí třetině krize. Mě osobně se chytalo velmi dobře, protože se vždy golmanovi nastupuje dobře do zápasu , když jeho tým vede první. Ale mohl jsem klukům samozřejmě pomoci ješte víc. Komentoval utkání Jan Čermák.

FBC Salamandra Apoly – PSKC Okříšky – Kněžice B 3:5

Branky: Kryštofek, Zvolánek, Novotný

Vyloučení / Využito        3:3 / 0:1

Sestava:

Čermák Jan – Novotný,Sodomka Pavel,Janda Filip,Vanča,Sodomka Petr,Haubert,Zvolánek,Kryštofek,Janda Jakub,Pecina,Kunstmüller,Čermák Jiří,Kolář Ondřej

Ve druhém utkání naším soupeřem byla Bystřice. První třetina nabídla vyrovnanou hru obou celků. Jediným střelcem byl ovšem hráč ASK Chocholáč. 2. třetina začala brankou domácích na 2:0. Po této brance byl na palubovce už jen jeden tým. Nic nezmohl ani dobře chytající Jan Čermák, na kterého se valil jeden útok za druhým. Hvizd, který označoval konec třetiny, zastihl skóre na tabuli 5:0 . Poslední třetina tohoto utkání se nesla ve stejném duchu jako ta předchozí. Zápas skončil nelichotivým vysledkem 10:1. Čestnou branku vstřelil Jiří Čermák. Tento hráč po konci utkání obdržel červenou kartu spolu s Vladimírem Fafílkem za menší potyčku. Oba tak přijdou o další vzájemný souboj, který se hraje v SH Jihlava 16.1.

bystrice5

Zápas se zařadil do šuplíku utkání, které nám nevyšli od samého začátku. Za stavu 5:0 už si s námi soupeř dělal co chtěl a nám se nedařilo pořádně ohrozit brankáře Bystřice. Podařilo se nám vstřelit alespoň čestnou branku. Říká Jakub Janda obránce FBC.

ASK Bystřice n. P.  B. – FBC Salamandra Apoly – B 10:1

Branky: Čermák Jiří

Vyloučení / Využití          1:1 / 0:0