Salamandra se umístila na 4. místě v Lize Vysočiny

 Rok se sešel s rokem a za námi je opět celý ročník krajské soutěže Ligy Vysočiny. Při pohledu na konečné pořadí v tabulce, lze hodnotit tento ročník jako velice povedený, kdy Salamandra skončila před okresnímy rivaly z Přibyslavy a C týmem Žďáru nad Sázavou.

 Po závěrečném turnaji v Dolní Cerekvi, kde náš tým vybojoval 3 body proti Spartaku Třebíč, se konala rozlučka se sezónou. Zde proběhlo vyhlášení nejlepšího hráče sezóny. Toto ocenění si svými výkony během celé sezóny vydobyl brankář Jan Čermák. Dále byl vyzdvihnut přínos Tomáše Vanči, který se svými 47 kanadskými body za 26 branek a 21 asistencí, stal nejproduktivnějším hráčem týmu a zároveň byl 7. v celé soutěži. Díky tomuto počinu, si vysloužil sklenici medu od firmy J&J Čermák.

 Závěrem bych chtěl poděkovat všem kdo se účastnili a pomáhali připravit závěrečné posezení.  Také pořadatelům, kteří nám pomohli zajistit bezchybný průběh všech domácích utkání. Nesmím zapomenout na sponzory a hráče. A úplným závěrem Honzovi Dymáčkovi, který vždy, když jsme potřebovali, se na nás nevykašlal i přes svůj náročný program a vždy byl pro tým přínosem.Také Vladimíru Zvolánkovi s Jiřím Čermákem, kteří ohledně chodu a organizace našeho oddílu, odvedou spoustu práce.

Naviděnou v dalším soutěžním ročníku.

P.S. Děkuji Standovi Jílkovi za foto 🙂

Psss