Salamandra vstupuje do nové sezóny.

O tomto víkendu Salamandra vstupuje již do své šesté sezóny v Lize Vysočiny. V prvním utkání, které se hraje ve sportovní hale v Ledči nad Sázavou od 10:30, jejím soupeřem bude SK Jihlava. Tento celek se v loňském roce umístil na 6. místě s 30 body a skóre 94:82. Nejlepšími hráči loňského ročníku byli Jakub Brychta s 28 kanadskými body a Václav Štěpánek s 25 body.

Do druhého utkání nastoupí celek z Podoubraví proti Světlé nad Sázavou, která minulou sezónu zakončila na 11.místě se skóre 57:228. Tento tým každoročně omlazuje a ve vzájemném utkání si musíme dát pozor především na Trtíka který zaznamenal úctyhodných 22 bodů v loňské soutěži a Duška jenž nashromáždil 15 zápisů do tabulek.

Salamandra jako každý rok nastupuje s pozměněnou sestavou. V brankovišti se bude střídat Jan Čermák s Cackem, obranou činnost budou zajišťovat Haubert,Filip Janda a Jakub Janda. Větrání soupeřových obran si vezme na  starost kapitán Zvolánek dále Kolář Ondřej,Čermák Jiří,Vanča Tomáš, Vanča Matouš, Novotný, Jílek, Kryštofek a Pecina.

Novými tvářemi v našem oddílu jsou již zmiňovaní Stanislav Jílek,jenž přestoupil z Chrudimi a Matouš Vanča.

V našem dresu nebude pokračovat Radek Kunstmüller, který přestoupil do IBK Blansko. Dále Petr a Pavel Sodomkovi vynechají tuto sezónu kvůli pracovním a školním povinostem. Klukům přejeme spoustu sportovních i osobních úspěchů.