Soupeři Salamandry o víkendu? Tým z úplného chvostu a lídr Ligy Vysočiny.

V neděli 13.12. se odehraje 11.a 12. kolo v Multifunkční sportovní hale Skuteč . Zde se představí týmy Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou,SK Juvenis Přibyslav,Snipers Třebíč B,Sabots Jihlava a v neposlední řadě FBC Salamandra.

V prvním zápase hraném od 8:30,se představí FBC Salamandra proti poslednímu celku soutěže. V letošním ročníku se tyto dva týmy již utkaly.Soupeř sice vstřelil v 6.minutě první branku utkání,avšak přesně po 55 vteřinách srovnal Vanča,načež o minutu později přidal vedoucí gól Pavel Sodomka. Salamandra poté ovládla prostřední část hry kdy se jí podařilo vsítit rovnou tři branky.Světlá korigovala v 39.minutě,ovšem pojistku v závěru obstaral Jiří Čermák.Nejlepším střelcem našeho prvního nedělního soupeře je pětadvacetiletý útočník s číslem 7 Michal Dřínovský se čtyřmi vstřelenými brankami,které doplňuje dvěmi asistencemi,což z něj dělá nejlépe bodujícího hráče Světlé.

Od 10hodin se utká přibyslavský Juvenis se Snipers Třebíč B.Přibyslavský tým letos vstoupil do sezony oproti předchozím letem velmi dobře a připsal si skalp například jihlavských Shooters.Prozatím okupuje sedmou příčku s 10 body.

V 11:30 můžeme shlédnout zápas jihlavských Sabots se Světlou.Sabots v této sezóně po velmi dobrých výkonech budou útočit s 18 body na druhé místo tabulky,kde se nachází třebíčský Spartak,který má jen o 3 body víc.

13 hodina odstartuje utkání mezi Třebíčí a Salamandrou.Třebíčské Snipers letos táhne především duo Chapčák,Pazderník.David Chapčák je v top 5 bodujících hráčů celé soutěže s 19 body.Michal Pazderník je jen o bod horší.V předchozím utkání i přes 4 dvouminutové a 1 pětiminutový trest po prvním dějství,vedla Salamandra 3:2.V druhé třetině opět díky nedisciplíně našich borců přibyly do kolonky trestů další dvě čárky.Ovšem soupeř nedokázal trestat.A tak Salamandra po závěrečném hvizdu druhé třetiny vedla 5:3.Sebejistý nástup do třetí třetiny ovšem soupeř využil.Během dvou minut dokázali třebíčtí otočit z 5:3 na 5:6. Naději na bodový úspěch z tohoto zápasu vykřesal 5 minut před koncem Zvolánek,jemuž asistoval Kryštofek.Ovšem soupeř trestal chybu v závěru zápasu a dvě minuty před koncem rozhodl zápas Málek.Receptem na nedělního soupeře je jistě zlepšení disciplíny,jelikož v minulém zápase soupeř z přesilových her trestal 3krát.Pozor by si také měl dávat Jiří Čermák,který se díky tomuto zápasu dostal do čela tabulky nejvylučovanějších hráčů soutěže,kdy nasbíral hned 7 trestných minut.Za zmínku z tohoto utkání stojí výkon Tomáše Vanči, který k dobré předvedené hře přidal dva góly a asistenci.

Nedělní turnaj uzavře souboj Juvenisu se Sabots,který začíná ve 14:30.