O víkendu další utkání. Tentokrát na palubovce ve Skutči.

fbc_logo

Nadcházející zápasy FBC Salamandry se uskuteční 20.listopadu v MSH Skuteč. Soupeřem našeho celku budou týmy z Přibyslavi a Žďáru. V minulých dvouch utkáních se modrobílí představili v Telči proti Bysřici, kde v divokém závěru dokázili alespoň snížit prohru 6:5 a v druhém utkání jednoznačně přehráli domácí b-tým 12:6. Lví podíl na tomto výsledku měl Jiří Čermák se 6 přesnými zásahy, který tak aspoň částečně napravil své zaváhání z předchozího utkání, kdy hloupým vyloučením připravil náš tým o závěrečný tlak.

Nyní již k blížícím se soubojům. V 9:00 středoevropského času bude prvním soupeřem oddíl hrochů z nedalekého Žďáru nad Sázavou. Tento tým se dlouhodobě prezentuje velmi dravou a tvrdou hrou. V jejich řadách vynikají především Karel Blažek a Jakub Vrbas. Hippos se nachází na 7.místě tabulky, bod za Salamandrou.

Od 14:30 je na programu tohoto dne poslední utkání s SK Juvenis Přibyslav. Ze 6 zápasů vytěžil Juvenis pouze 3 body. Nenechte se tím ovšem uchlácholit. Přibyslav měla na začátku soutěže velmi těžký los a kromě prvních dvou kol, byla většina zápasů vskutku vyrovnaná. Navíc své, zatím jediné, body získali proti letos velmi dobrým sklářům ze Světlé. Mezi hlavní tahouny Přibyslavi patří Jakub Ptáček  a dlouhodobě Michal Fišar.

Od 4 místa níž je tabulka velice „našláplá“ a proto bude nutno obě utkání odjezdit na 100% aby v nich mohla Salamandra bodovat.

slapni-na-plyn-humorne-motivacni-razitko